Hornbach Mağazalarında Satılmayan Kendin Yap Koltuk

Hornbach Mağazalarında Satılmayan Kendin Yap Koltuk

Ev dekorasyon mağazası Hornbach, müşterilerin herhangi bir marangoz ve nalburda bulabileceği malzemelerle kendilerinin yapabileceği bir koltuk tasarladı.

Kendin Yap (DIY) ürünler satan Alman mobilya mağazası Hornbach, dünyaca ünlü Danimarkalı tasarımcı ve mimar Sigurd Larsen’dan yeni bir koltuk tasarlamasını istedi. Larsen’ın tasarladığı şezlong benzeri rahat koltuk “WERKSTÜCK Lounge Chair”, aynı ismi taşıyan kampanyayı ortaya çıkardı.

Heimat iş birliğiyle hazırlanan kampanyada bahsi geçen koltuk, Hornbach mağazalarında satılmıyor. Müşterilerin bu koltuğu kendileri yapması için öncelikle gerekli olan parçaları marangoz ve nalbur gibi yapı malzemeleri satan yerlerden temin etmesi ve werkstueck-edition.com sitesindeki yönergeleri takip ederek bir araya getirmesi gerekiyor.

Larsen, düşük maliyetli materyalleri kullanarak hem dekoratif hem de konforlu mekanlar yaratmada usta bir mimar. Larsen’a göre; insanların seri üretimi yapılmayan bir mobilyayı kendi elleriyle yaratıp, evlerinin bir köşesinde yer vermesi, mağazalardan satın alınan ve herkesin evinde aynısından bulunan hazır mobilyalardan daha kıymetli.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KFC, Sevgililer Günü’nde Çıkan Kriz İçin Özür Diledi Gençler, Hatırlamak ve Anlatmak için Şehirlerine Bakıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.