Honda Otomobil: ”Her Günü Kadınlar Günü YapıJAZZ”

Honda Otomobil: ”Her Günü Kadınlar Günü YapıJAZZ”

Buzz Interaction, Honda Otomobil için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel eğlenceli bir film hazırladı. Kadınların “yapamazsın” denilen şeyleri yapabilecekleri mesajı verilen filmde, Şubat ayında tanıtımı yapılan ve bir önceki jenerasyona kıyasla hem daha güçlü bir motora hem de daha dinamik hatlara sahip olan Yeni Jazz Dynamic’e yer verdi.

“Hayatına Çok Şey Sığdıranların Yol Arkadaşı” sloganını benimseyen 2018 Model Jazz; fonksiyonel özellikleri ve ve segmentinde öne çıkan teknik değerleriyle sabah spora giderek güne başlayan, işe gitmeden önce çocuğu ile ilgilenip onu okula bırakan, iş çıkışı eve değil bir etkinliğe giden, hafta sonlarını seyahat ederek geçiren kadınların hayatını kolaylaştırmayı vadediyor.

Honda Otomobil, kadınları motive eden bir jingle ve eğlenceli emojiler kullanarak hazırladığı keyifli animasyonda ”Her Günü Kadınlar Günü YapıJAZZ” diyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markis’ten Ön Yargıları Kaldıran Decathlon Reklamı! Mattel, 17 Kadın Rol Modelin Barbie Bebeğini Yaptı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.