Honda HR-V Crossover Kampanyası

Honda HR-V Crossover Kampanyası

Honda, HR-V Crossover serisinin tanıtılması amacıyla gerçekleştirdiği kampanya kapsamında iki eğlenceli reklam filmi yayınladı.

Şaşırtıcı ve başarılı reklam kampanyalarıyla adından söz ettiren otomobil markası Honda, 2016 HR-V Crossover serisi için özgün bir reklam kampanyasına imza attı. Markanın geçmişten günümüze kadarki yenilikçi yaklaşımı ve değişimlerini yansıtmayı amaçlayan kampanya kapsamında iki reklam filmi ve bir basılı dergi çalışması yayınlandı.

“Give and Take” ve “Great Thinking Inside” başlıklarıyla yayınlanan reklam filmleri Honda severlere eğlenceli bir nostalji sunuyor. İlk filminde kulaklarını, dudaklarını, çenelerini şekilden şekle sokan insanlar yer alıyor. Great Thinking Inside reklam filminde ise Honda, araçlarının tarihsel dönüşümünü harika bir şekilde anlatıyor.

 

 
Reklamlarda büyüklüğün işlevsellik için önemli olmadığı vurgulanıyor. Genç bir hedef kitleye seslenen marka; yeni serinin kolay park edilebilmesi ile daha çok yol katedebilmesi özelliklerini ve fiyat olarak uygunluğunu öne çıkarıyor.

honda hr-v kampanyası

Televizyon, dijital ve basılı medyayı kapsayan geniş bir kampanyanın parçası olarak yayınlanan reklam filmleri, reklam ajansı RPA tarafından hazırlandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Logitech Odadan Kaçış Oyunu: Room L Panda’dan Göndermeli Reklam Filmi: Abartmış Olmaz Mıyız? →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.