Hodjapasha Facebook Uygulaması: Lale Devri Kostüm Partisi

Hodjapasha Facebook Uygulaması: Lale Devri Kostüm Partisi

Hodjapasha Sanat Merkezi, yayınladığı Facebook uygulaması ile takipçilerini 2015’e Lale Devri Kostüm Partisi ile girmeye davet ediyor.

544 yıllık bir tarihe sahip olan Sirkeci’deki Hodjapasha Hamamı artık bir sanat merkezi olarak kullanılıyor ve etkileyici, tarih ile iç içe gösterilere imza atıyor. 2015 yılına girerken, gerçek hayatta da Lale Devri ve Barok Dönem konseptli parti verecek olan Hodjapasha, kostüm partisini sosyal medyaya taşıdı.

Nsocial imzalı mobil uyumlu Facebook uygulamasına katılanlar, öncelikle Hodjapasha’ya özgü balo salonu konseptinde tasarlanmış odada kendilerine karakter seçiyor. Ardından Lale Devri ile Barok Döneme ait kıyafetlerden biri belirleniyor ve katılımcılar Facebook fotoğraflarından birinden kendi yüzünü bu kombinasyona ekliyor. Böylece Lale Devri Kostüm Partisi için hazırlanan kullanıcılar kıyafetlerini oylamaya sunuyor.

hodjapasha facebook uygulaması

24 Aralık’a kadar sürecek olan yarışma sonunda en çok beğenilen kostüm sahibine 5 kişi Hodjapasha’da 2015 yılı içerisinde gerçekleşecek gösterilere katılım hakkı ve 26 Aralık’ta gerçekleşecek yılbaşı partisi için ise 2 iki kişilik davetiye gibi ödüller verilecek.

Lale Devri Kostüm Partisi uygulamasına Hodjapasha Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Citroën Facebook Uygulaması: Tarzım Budur Albeni’den Instagram’da XOX Oyunu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.