Hillside Instagram Yarışması: #1lastshot

Hillside Instagram Yarışması: #1lastshot

Hillside City Club tarafından 31 Aralık gecesi düzenlenecek olan Instagram yarışması #1lastshot ile 2013 yılının son fotoğrafları Londra tatili kazandıracak.

Birbirinden eğlenceli sosyal medya kampanyaları ile takipçilerinin karşısına çıkan Hillside City Club, yeni yıl için hayata geçirdiği yeni Instagram yarışması ile takipçilerini yılın son fotoğraflarını kendileri ile paylaşmaya davet ediyor.

Hillside Instagram yarışmasına katılma isteyenler 31 Aralık’ta 20.00-23.59 saatleri arasında çektikleri fotoğrafları #1lastshot etiketi ile Instagram’da paylaşacak. Fotoğrafını paylaşan ve Hillside City Club’ı takip eden kullanıcıların paylaşımları Tamer Yılmaz, Hakan Öztürk, Çiler Geçici ve Mehmet Öztürk’ten oluşan özel jüri tarafından değerlendirilecek.

Hillside Instagram yarışması #1lastshot birincisi fotoğrafın sahibi kullanıcı 2 kişilik 2 gece konaklamalı Londra tatili kazanacak.

hillside instagram kampanyası 1lastshot

Takipçilerini 2013 yılındaki son mutlu anlarını paylaşmaya davet eden #1lastshot yarışmasını Hillside City Club Instagram sayfasından ya da Facebook etkinliğinden takip edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Milli Piyango Sonuçları İçin Bilet Okut Uygulaması Teknosa’dan Duygusal Reklam Filmi: Hayat Çok Güzel →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.