Heineken Akıllı Bira Şişeleri İçki İçerken Eğlendiriyor!

Projeler 31 May 2013
Heineken Akıllı Bira Şişeleri İçki İçerken Eğlendiriyor!

Tribal DDB ajansı, Amsterdam’daki Heineken için yenilikçi bir proje yarattı! Heineken akıllı bira şişeleri, kullanıcısını içki içerken eğlendiriyor.

Ufak teknolojik dokunuşlarla bir şişe hayata geçirildi ve içki içme deneyimi ‘‘deneyimden daha fazlası’’na dönüştürüldü.

 

 

Bu yaratıcı teknoloji ürünün dışında olan bir şey değil, tamamiyle şişeyle beraber etkinleşiyor. Heineken akıllı bira şişesi tasarımı ile insanların kulüpte içki içerek sosyalleşmesini sağlıyor. Şişeler, “şerefe” diye tokuşturulduğu zaman gerçekten ışıldıyor. Biranızı kafanıza diktiğiniz zaman tekrardan ışıldıyor.

heineken sosyal

Bu şişeler aynı zamanda kulüpteki müziğe göre tepki de veriyorlar! VJ tarafından geliştirilen yazılım ile şişelerin altında bulunan aparattan çıkan ışık müziğin ritmiyle hareket ediyor.

heineken proje

En son fotoğrafta görünen tasarımlanan şişenin ilk hali ve aparat şişeden ayrı bir şekilde tutuluyor. Bu tasarımdan yola çıkarak yapılması gereken ikinci hareket bu donanımı küçültmek ve şişenin altına monte etmek.

heineken bira proje

Bu projenin hayata geçmesi 10 haftayı aldı. Ve sanırım bu yeni ürünle beraber, bu projeye benzer uygulamalar yapan birçok ajans göreceğiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Eğlenceli iPhone Uygulamaları Yeni Audi R8 Pre-Roll Youtube Reklamı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.