Hayat Bilgisi Okulu Sosyal Medya ve İletişim Dersleri

Hayat Bilgisi Okulu Sosyal Medya ve İletişim Dersleri

Beş sosyal bilimci tarafından yetişkinlere yönelik kişisel eğitimler vermek amacıyla açılan Hayat Bilgisi Okulu’nda Sosyal Medya ve İletişim dersleri başlıyor.

“Okula benzemeyen bir okul” olan Hayat Bilgisi Okulu, 2014 sonbahar dönemi ders programına eski derslerin yanı sıra yepyeni İletişim dersleri de ekledi. Recode İletişim sponsorluğunda açılan İletişim Sınıfı, 4 ile 8 hafta boyunca sürecek derslerinde her yaştan meraklı insanın sınavsız katılımını bekliyor.

Sponsorluğunu Recode İletişim’in üstlendiği, reklamcılığın önde gelen birçok isminin içeriden bilgi vereceği İletişim Sınıfı’nda; Kerem Türkman tarafından “21. Yüzyılda Marka Yönetimi”, Koray Löker tarafından “Sosyal Medya Yönetimi”, Kurtcebe Turgul tarafından “Reklamda Yaratılıcılık Çok Mu Lazım?” başlıklı dersler katılımcılarla buluşacakken; Azmi Karaveli tarafından “Yeni Başlayanlar İçin Halkla İlişkiler”, Ozan Açıktan tarafından “Reklamda Hikaye Çok mu Lazım?” ve Nuri Çolakoğlu tarafından “Medya Tarihi” de iletişim dersleri arasında yer alıyor.

İletişim’in yanı sıra Sanat, Kitap, Tarih ve Siyaset, Yönetim, Bilim sınıfları da bulunan Hayat Bilgisi Okulu, kapılarını ilk olarak Şubat 2014’te açmış ve üniversite sonrası kısa süreli eğitim ihtiyacını karşılamak isteyen yüzlerce öğrenci tarafından büyük ilgiyle karşılanmıştı.

15 Eylül’de başlayacak dersler için Hayat Bilgisi Okulu web sitesinden kaydınızı yaptırmayı unutmayın. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.