Happy Digital’den Uluslararası Proje: Fakeeh.Care Yayında!

Projeler, Web siteleri 20 Ara 2016
Happy Digital’den Uluslararası Proje: Fakeeh.Care Yayında!

Arap Yarımadası’nın en prestijli sağlık grubu, Suudi Arabistan merkezli Fakeeh Care’in yeni web sitesi Happy Digital tarafından hazırlanarak yayına alındı. İngilizce ve Arapça olarak hazırlanan site; HTML5, CS3 teknolojileri ile responsive olarak tasarlandı.

Fakeeh.Care hastane, evde bakım, rehabilitasyon, medikal ürünler, spa ve spor merkezi yanında Arap Yarımadası’nın en kaliteli sağlık çalışanlarını yetiştiren Tıp Fakültesi ve Hemşirelik Okulları’nı da bünyesinde barındırıyor. Sağlık hizmeti vermenin ötesinde sağlık sistemlerinin geliştirilmesine yönelik yenilikçi çözümler için çalışan Fakeeh.Care’in yeni sitesi bölgedeki pek çok yerel ve uluslararası işletme tarafından da örnek gösterilmeye başladı.

Müşterilerine mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital, web ve mobil çözümlerin yanı sıra bu platformların yönetimi ve iletişimi süreçlerinde de hizmetlerini sürdürüyor.

fakeeh-care-yayinda

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Taç, Karanlık Tarafı “Stories Wars” İle Aydınlatıyor! Porsche’den Audi’ye Duygulandıran Veda Mesajı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.