Haftaya.co: Haftaya Neler Olacak?

Haftaya.co: Haftaya Neler Olacak?

İki ajans çalışanı tarafından hayata geçirilen Haftaya.co girişimi ile yeni haftanın etkinlik ve gelişmelerinden haberdar olabiliyorsunuz.

2015’in ilk startupları arasında yer alan Haftaya.co iki sosyal medya ajansı çalışanı, Özgür Kara ve Öznur Avar tarafından 2 Ocak tarihinde hayata geçirildi. Bir içerik platformu olan Haftaya.co, oldukça basit bir işleyişe sahip.

Yoğunluk, iş, okul gibi sebeplerden dolayı birçoğumuzun haftalık gelişmeleri kaçırdığı gerçeğinden yola çıkan proje, mail adresi ile platforma kaydolan kullanıcılara seçtikleri ilgili alanlarına göre yeni haftada öne çıkması muhtemel gelişmeleri her haftanın Cumartesi günleri iletiyor. Böylece kullanıcı, kendisini bekleyen yeni haftada, ilgili alanlarına dair tüm gündem maddelerini başlıklar, kısa özetler veya detaylar eşliğinde e-posta kutusu aracılığıyla erken bir tarihte öğrenme fırsatını yakalıyor.

Gelecekten haber veren site, “Haftanın hızını yakala!” mottosuyla, abonelerini sevdikleri şeyleri takip etmeye davet ediyor. Haftaya.co’nun ortaya çıktığı sosyal medya sektörünün yoğunluğunu düşündüğümüzde, bu işin ihtiyaçtan doğduğunu tahmin etmekse güç olmuyor.

haftaya.co

Şimdilik sinema, spor, müzik gibi belirli kategorilerin yer aldığı platform, önümüzdeki süreçte birçok yeni kategori ile içeriğini genişletmeyi amaçlıyor. Siteye kaydolmanız halinde, örnek bir bülteni mail adresinize iletiliyor ve bir sonraki Cumartesi ilk içerikleriyle kullanıcıları etkinlikler hakkında bilgilendiriyor.

Kullanıcılardan aboneliklerini başlatmaları için istenen tek şey ise Haftaya.co web sitesini ziyaret ederek, mail adresleri ve belirledikleri kategorilerle platforma kaydolmak. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Monster Notebook’un Sosyal Medya Ajansı Red and Grey Oldu Superbrands 2014: Türkiye'nin Süper Markaları Açıklandı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.