Günsan’dan 8 Mart’a özel kampanya: “Hayatı Aydınlatan Kadınlar”

Günsan’dan 8 Mart’a özel kampanya: “Hayatı Aydınlatan Kadınlar”

Elektrik sektöründe kadınlar için yeni iş fırsatları sunan Günsan Elektrik, sosyal medya hesabında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya başlattı.

Gricreative imzası taşıyan kampanya; birbirinden güçlü yönleriyle tanınan, fikirleriyle ve duruşlarıyla “hayatı aydınlatan” Kleopatra, Frida ve Audrey Hepburn’ün özgün tarzları Instagram filtrelerine taşıyor. Kendi idollerini seçip poz veren kadınlar, “Hayatı aydınlatan kadınlardan sen hangisisin?” sorusuna cevap vererek ve arkadaşlarını etiketleyerek, Günsan’dan hediye kazanma şansı yakalıyor. Tarihte iz bırakan kadınlardan ilham alan bu eğlenceli kampanya, Nihan Erten’in de katılımıyla pek çok kadına ulaşmayı ve ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

Geleceği şekillendiren yaklaşımları iş süreçlerine dahil ederek yenilikçi projelere imza atan Günsan Elektrik, erkek hakimiyetinin daha fazla olduğu elektrik sektöründe kadınların daha fazla yer alması için çalışmalarını sürdürüyor.

Hikâyeleriyle tüm insanlığa ilham olmuş kadınları, Instagram filtrelerine dönüştürerek bu kez sosyal medya aracılığıyla kadınların hayatına dokunan Günsan Elektrik, geçtiğimiz yıllarda kendi imkanlarıyla elektrik dükkanı açan elektrik ustası Hanife Kaymaz’dan ilham alan ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü–İŞKUR Sancaktepe Hizmet Merkezi iş birliği ile hayata geçirilen “Hayatı Aydınlatan Kadınlar” projesi ile elektrik sektörüne kadın elektrik ustaları kazandırmıştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tobbund’nin “Yol Gösteren” Yeni Web Sitesi Yayında Hatti Teknik’in Web Sitesi Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.