Gül İnşaat, Flamingo Göl Evleri Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
Gül İnşaat, Flamingo Göl Evleri Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti!

1980’den bu yana standartları yükselten inşaat projelerine imza atan Gül İnşaat, Büyükçekmece’de yeni projesi Flamingo Göl Evleri için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Flamingo Göl Evleri projesinin kurumsal kimlik, basılı pazarlama materyalleri ve internet sitesi çalışmalarını gerçekleştirecek.

Bugüne kadar 3.142.000 m2 yaşam alanı üreten 20.000’in üzerinde konutu teslim eden Gül İnşaat, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzaralı 253 adet daire ve 7 adet ticari birimden oluşan projede 1+1’den 4+1’e kadar keyifli, prestijli ve konforlu yaşam alanlı sunuyor.

Büyüleyici peyzaj düzenlemesi ile de şehir yaşamında doğanın içinde hissettirecek olan Flamingo Göl Evleri, iş yaşamına yakınlığı, çevresindeki nitelikli yaşam alanları, kaliteli restoranlar, Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden Metro Market’e, Tüyap’a ve yine Gül İnşaat tarafından yapılmış olan Fist Avenue AVM’ye 3 km yakınlığı ile de sosyal yaşamda konumuyla büyük kolaylık sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← OrConcept, Dijital Medya Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti! Başka Bir Eğitim Dijital Projelerini LEVELUP ile Büyütüyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.