Grup Florence Nightingale Hastaneleri Yurt Dışına Yönelik Çalışmalar İçin Dijital Ajans Seçimini Yaptı

Ajans Haberleri, Haberler 28 Eki 2020
Grup Florence Nightingale Hastaneleri Yurt Dışına Yönelik Çalışmalar İçin Dijital Ajans Seçimini Yaptı

Türkiye’nin en prestijli hastane gruplarından biri olan Grup Florence Nightingale Hastanelerinin yurt dışına yönelik dijital pazarlama çalışmalarını yapacak ajans belli oldu. 

Grup Florence Nightingale Hastaneleri, sağlık turizminde etkinliğini ve yurt dışı pazar hakimiyetini genişletme vizyonu doğrultusunda, dijital pazarlama çalışmalarını büyütmeye devam ediyor. Grup Florence Nightingale Hastaneleri, dijital pazarlama çalışmaları için İstanbul, Antalya ve Moskova şehirlerinde ofisleri bulunan Eyula Marketing House ile anlaşma sağladı. 

Eyula Marketing House; Yandex, Mail.Ru, VK, Rambler, Douban Gruplarının Türkiye’deki yetkili reklam temsilciliğini üstlenmek ile birlikte; üst düzey Google Marketing Platform (DV360, Search360) reklam hizmetlerini sunmaktadır.

Eyula Marketing House; Türkçe, İngilizce, Rusça, Çince, İspanyolca ve Arapça dillerinde yaptığı global dijital pazarlama çalışmalarının yanı sıra yurt dışına yönelik emlak, turizm ve sağlık sektörüne dair bilgi birikimi ve profesyonel kadrosu ile tanınmaktadır.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşım ile yeni markasına ‘Hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Seçil Store E-Ticarette Webolizma İle Büyüyor! Purplemurple’a Yeni Müşteri: Kartvemor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.