Görsel Revizyon Ve İş Takip Sistemi: BiREVISION

Araçlar, Web Araçları 27 May 2015
Görsel Revizyon Ve İş Takip Sistemi: BiREVISION

Görsel revizyon ve iş takip sistemi BiREVISION; ajans, tasarımcı, müşteri temsilcileri ve markalar arasındaki iletişimi kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

İş dünyasında başta kurumsal firmalar olmak üzere; iletişim ve pazarlama sektöründeki reklam ajansları ile freelance çalışan tasarımcılar için özel olarak geliştirilen uygulama BiREVISION çalışma hayatını kolay, zevkli ve anlaşılabilir hale getiriyor.

Çalışma hayatının mevcut sıkıntılarının iletişim odaklı olduğunu fark eden, Dijital Medya Danışmanı Erdem Özden ve Yazılım Mühendisi Sertaç Yıldırım tarafından 1 yıldan uzun süredir AR&GE’si yapılan ve geçtiğimiz haftalarda hayata geçirilen BiREVISION platformu; özellikle reklam ve pazarlama dünyasındaki kişi ve kurumlara hitap ediyor.

İletişim sektöründeki taraflar arasında yazılı ve görsel olarak sunulan tüm revizyonları takip ederken; verimliliği artıran BiREVISION, pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Temel olarak; özel bir “account” üzerinden çalışmaların e-posta kullanmadan çevrim içi sohbet özelliği ile sunulan sistem sayesinde tasarımcı ve müşteri temsilcileri, işlerini çok daha kolay takip edip, müşterilerine istemiş oldukları revizyonlarını anında iletebiliyor; hangi müşteri için ne kadar çalıştığını görüp, dosyalarını bulut üzerinde güvenli bir şekilde saklayabiliyor. Üstelik BiREVISION ile sisteme dahil olan herkes, tüm revizyonları geçmişe dönük bir şekilde inceleyip kontrol edebiliyor. Sistem, merkezi kontrol sistemi ile kullanıcıları mail trafiğinden kurtardığı gibi çalışanların da günlük aldıkları e-posta sayısını da oldukça azaltıyor.

BiREVISION freelance tasarımcılar için ücretsiz!

Sistemi kullanmak kadar satın almak ve uygulamanın da çok kolay olduğunu belirten proje yöneticileri, tanıtım amacıyla freelance tasarımcılara yazılımı ücretsiz olarak sunuyor. Dileyen herkes app.birevision.com adresi üzerinden sisteme dahil olabiliyor. BiREVISION ayrıca 5 farklı dil seçeneği de sunuyor.

BiREVISION-1

BiREVISION iş hayatını nasıl kolaylaştırıyor?

Gelişmiş Revizyon Kontrolü

BiREVISION ile projeleriniz arasından seçeceğiniz görseller arasındaki farklar rahatlıkla incelenebiliyor. Platformun görüntü işleme teknikleri sayesinde tek bir pixel değişikliğini bile gözden kaçırmak mümkün olmuyor.

BiREVISION-2

BiREVISION-3

BiREVISION-4

BiTracker ile Zaman Yönetimi

Projeler için harcanan zamanı; başlangıç aşamasından, tamamlandığı ana kadar ölçebilen, bu sayede hangi projenin, hangi zaman diliminde, ne kadar sürede tamamlandığını açıkça ortaya koyan BİREVISION; BiTracker isimli özel yazılım sayesinde zamanı daha verimli bir şekilde yönetmeye imkan veriyor.

Akıllı Personel Yönetimi

Geniş raporlama sistemi sayesinde ekipler ve kişiler kolaylıkla yeni işlere yönlendirebiliyor; böylece verimin eksik olduğu alanlarda neden-sonuç ilişkisi ile farklı stratejik önlemler alabiliyorsunuz.

Yüksek Verim

BiREVISION kullanılarak iş yoğunluğu hesaplaması da yapabiliyor. Kullanıcı iş geçmişlerini gelişmiş raporlama sistemi aracılığı ile inceleyerek verimliliğinizi artırmanız sağlanıyor.

BiREVISION-5

Google Calendar, Dropbox ve Google Drive ile Entegrasyon

Araç, hayatınızı kolaylaştıran birçok yazılım ile tek tıkla entegre olabiliyor. Google Calendar ile tüm aktivtelerinizi takip ederken, Dropbox ve Google Drive ile tüm projelerinize dilediğiniz yerden ulaşabiliyor, güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

Performans Raporlama Sistemi

Geniş açılımlı bir raporlama sistemi ile zaman, tasarımcı, müşteri gibi kırımlarda detaylı raporları tek bir tıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

E-Posta Yönetimi

BiREVISION, zamanı verimli kullanmanıza engel olan ve gereksiz mail trafiği yaratan e-posta yazışmalarını devre dışı bırakıyor. Böylece müşterileriniz ile daha sağlıklı ve güçlü ilişkiler kurarken, zaman tasarrufu sağlıyorsunuz.

Farklı Cihazlarda Kullanım

BiREVISION farklı cihazlar üzerinden takip edilebiliyor. Bu sayede projelerinizi dilediğiniz yerde görüntüleme, güncelleme ve kontrol edebilme imkanınız oluyor.

Proje Bazlı İletişim

Projenizde tanımlı olan müşteri, müşteri temsilcisi ve tasarımcı gibi farklı kişilerin ortak bir platformda buluşarak, sürekli olarak iletişim kurmasını sağlayabiliyorsunuz.

BiREVISION-6

Dijital pazarlama sektörünün en büyük sorunlarından biri olan zaman yönetimi konusunda önemli kolaylıklar sağlayacak olan BiREVISION; ajans, freelancer ve marka tarafında iletişim süreçlerini rahatlatacak gibi görünüyor.

 
BiREVISION hakkında detaylı bilgiye uygulama web sitesinden ulaşabilir; sistem hakkında faydalı açıklamaların yer aldığı yardım kanalını ise şuradan takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobil Uygulama Geliştirme Platformları Bu Gözlük Sizi Yüz Tanıma Sistemlerinden Koruyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.