Google Photo Sphere Camera Uygulaması İPhone’da

Google Photo Sphere Camera Uygulaması İPhone’da

Google popüler panoramik fotoğraf uygulaması Photo Sphere Camera uygulamasını iPhone kullanıcılarına da açtı.

İnternet devi Google, Android kullanıcılar için yayınladığı uygulamaları iOS kullanıcılarına da sunmaya devam ediyor. Google son olarak 360 derece fotoğraf çekme imkanı veren uygulaması Photo Sphere Camera uygulamasını da iPhone kullanıcılarına açtı.

Photo Sphere Camera uygulaması kullanıcılara 360 derece panoramik fotoğraflar çekme imkanı sunuyor. Uygulamanın diğer panoramik fotoğraf uygulamalarından ve iPhone’un panorama modundan farkı ise fotoğrafları sağa-sola döndürerek çekmenin dışında yukarı- aşağı döndürerek de fotoğraf çekme imkanı sunması.

google photo sphere camera uygulaması

Photo Sphere Camera uygulamasında çekilen fotoğraflar Google Haritalar topluluğu veya çeşitli kanallarla arkadaşlarla paylaşılabiliyor. Uygulamanın ana sayfası üzerinden başkalarının çektiği fotoğraf kürelerinde göz atılabiliyor.

Google Photo Sphere Camera uygulamasını ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sony Mobile Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu Snapchat, Sosyal Ağ Sıralamasında Twitter’ı Geçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.