Google Partners Kampüs

Diğer Eğitimler, Eğitim 02 Eki 2015
Google Partners Kampüs

Google Partners Kampüs, Eylül-Ekim aylarında sürdüreceği eğitim programı ile dijital pazarlama sektörüne eğitimli ve kalifiye uzmanlar kazandırmayı hedefliyor.

Hem yeterli teknik donanuma sahip hem de gelecekte dünyaya şekil verecek trendleri takip eden “dijital farkındalığı” yüksek bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Google Partners, üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için dijital pazarlama eğitim programını hayata geçirdi.

Kullanıcılar Google Partners Kampüs’e kayıt olarak online eğitim videolarına erişim sağlayabiliyor ve AdWords Sertifikasyon Sınavları’na katılabiliyor. Eğitim programını tamamlayarak AdWords sertifikasyonunu alan kullanıcıları ise bazı fırsatlar bekliyorı:

  • Sertifikasyon sınavını geçen herkese Google Partners Hediye Paketi
  • İlk 10’a girenlere Google Android One akıllı telefon
  • Kasım ayında Google Türkiye Ofisinde düzenlenecek Google Partners Kampüs Buluşması’na katılma şansı!
  • Google Partners Ajanslarında Kariyer Olanakları

Ödüllerden yararlanabilmek için hem Google Partners’a hem de Google Partners Kampüs’e aynı e-posta ile kayıt yaptırmak gerekiyor.

Google Partners Kampüs ve 30 Ekim’e kadar sürecek online eğitim programı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Thaat’s The Academy: Digital Branding Lab Sosyal Medya Kampüsü: Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.