Google Partners 1. Çeyrek Birincilik Ödülü Sare Medya’nın

Ajans Haberleri, Haberler 11 Tem 2018
Google Partners 1. Çeyrek Birincilik Ödülü Sare Medya’nın

360 derece reklam ajansı olarak hizmet veren ve müşteri portföyünü günden güne genişleten Sare Medya, artık Google tarafından ödüllü bir dijital ajans.

2018’in ilk çeyreğinde gösterdiği yüksek performans ile hedeflerine ulaşabilen Sare Medya, Google Partners tarafından 1. Çeyrek Birincilik Ödülü’ne layık görüldü ve bir plaket ile ödüllendirildi.

Yeni hedeflerini mevcut Google Ads, Yandex, Instagram ve Facebook reklam hizmetleri, sosyal medya danışmanlığı, dijital medya planlaması, dijital medya satın alımları, yazılım, grafik tasarım ve dijital mecraların hepsini kapsayan diğer hizmetlerinin çerçevesinde belirleyen Sare Medya; 2018’in yarısını doldurmadan Türkiye’de sayılı ajansların sahip olduğu Premier Google Partner rozetine sahip oldu.

Her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan Sare Medya; sürdürdüğü şeffaf ve ölçülebilir çalışma prensipleri ile müşteri portföyünü kısa sürede genişletti. Torunlar GYO, TOKİ, Kanada Dil Okulları, Makyol ve Özyurtlar başta olmak üzere sektörünün öncüsü şirketlere hizmet veren Premier Google Partner reklam ajansı; gelişen dijital pazarlama dinamikleri doğrultusunda her geçen gün kendisini yenilemeyi sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Snapchat, “Görsel Arama” Özelliği Üzerinde Çalışıyor American Express, Geri Dönüştürülmüş Plastikten Kredi Kartı Tasarladı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.