Google İnternet Reklamcılığı Programı

Diğer Eğitimler, Eğitim 06 Kas 2013
Google İnternet Reklamcılığı Programı

Google AdWords ve diğer Google ürünleri konusunda uzmanlık eğitimlerinin verildiği Google İnternet Reklamcılığı Programı ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’deki işletme ve dijital pazarlama ajanslarına hizmet veren Google İnternet Reklamcılığı Programı, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin internet üzerinde başarılı olmasına yardımcı oluyor. Web hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ya da uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşlara yönelik olan programda işletmelerin yanı sıra arama motoru pazarlama ya da web geliştirme firmalarına yönelik de hizmet veriliyor.

Google İnternet Reklamcılığı Programı’na katılım için işletmenin Google Üçüncü Taraf politikalarına ve İnternet Reklamcılığı Programı Şartlar ve Koşulları’na uyması gerekiyor.

AdWords telefon desteği, yeni müşteriler için AdWords kredisi, sertifikalı iş ortağı olma konusunda yardım, çevrimiçi eğitim kursları, web seminerleri ve etkinlikler, satış araç ve pazarlama malzemeleri gibi faydalar sağlayan program; katılımcılarının AdWord konusunda uzmanlaşmalarına katkı sağlarken, müşteri portföylerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

 
Kısa bir süre sonra Google İnternet Reklamcılığı Programı’nın yerini, ajanslar ve çevrimiçi reklam uzmanları için yeni ve geliştirilmiş bir deneyim sunan Google Partners alacak. Google Partners platformu birkaç haftaya kadar tam anlamıyla hazır olmayacak olsa da, Google Sertifikasyon Programı üyelerine bazı özellikler için erken erişim sunuluyor.

Google İnternet Reklamcılığı Programı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 7. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.