Goldyapı, Sıradışı Digital İle #DahaFazlası Diyor

Ajans Haberleri, Haberler 18 Nis 2016
Goldyapı, Sıradışı Digital İle #DahaFazlası Diyor

Yapı sektöründeki faaliyetlerini dijital dünyaya taşıyan goldyapı, dijital gelişim sürecinde Sıradışı Digital’i tercih etti.

goldyapı, sektöründe öncü markasını dijital dünyada doğru konumlandırmak için tüm dijital faaliyetlerini Sıradışı Digital’e emanet etti. Firmanın güçlü kurumsal kimliğinin ifade edildiği dijital gelişim süreçlerinde, yeni nesil tasarım ilkeleri ön plana çıkıyor.

Tasarımı ve yazılımı Sıradışı Digital tarafından gerçekleştirilen goldyapı’nın yeni responsive web sitesi, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. İnşaat projelerinin tanıtımı, müşteri iletişiminin aracısız olarak devamlılığı için uyumlu olan responsive web site tasarımı, farklı boyutlardaki mobil cihazlara entegre olduğundan kullanıcılara kolay erişim sağlıyor.

goldyapı, sosyal medya çalışmalarında da Sıradışı Digital tarafından geliştirilen #dahafazlası konsepti ile adından söz ettiriyor. Yaşamdan daima daha fazlasını bekleyenler için lüks konut projelerine imza atan firma, sosyal medya yönetiminde Facebook, Twitter, Instagram gibi iletişim kanallarında hedef kitlesi ile doğrudan buluşma imkanı buluyor.

Tüm bunlara ek olarak, goldyapı’nın planlanan projelerini henüz hayata geçmeden birebir görmek de mümkün. Sıradışı Digital’in dijital gelişim sürecine dahil ettiği işlerden biri de Proje 3D Görselleştirme. Teknik olarak mimari 3 boyutlu çizim ile konut projelerini dijital dünyada inşa eden Sıradışı Digital, goldyapı’nın birbirinden eşsiz yapılarına bu anlamda hayat veriyor.

goldyapı’nın kurumsal kimlik çalışmalarının ayrılmaz bir parçası olan katalog tasarımı da Sıradışı Digital’in imzasını taşıyor. Hayata değer katan unsurlardan ilham alan katalog tasarımı, içerik konsepti ve görsel bütünlüğüyle daha fazlasını isteyenlere sesleniyor.

Bugüne kadar onlarca markanın dijital gelişim sürecini inşa eden Sıradışı Digital, goldyapı markasının ihtiyaçları doğrultusunda alanındaki tüm birikim ve deneyimini firma ile paylaşmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Öğrenciler İçin Yeni Bir LinkedIn Uygulaması: LinkedIn Students Eti Form’un Dijital Ajansı Mbsays Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.