GoldMaster Anneler Günü Yarışması: #AnnemleHayatGüzel

GoldMaster Anneler Günü Yarışması: #AnnemleHayatGüzel

40 yıldır Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, düzenlediği #AnnemleHayatGüzel yarışmasıyla herkesi anneleri mutlu etmeye davet ediyor.

“Her bir sözü ile hayatı güzelleştiren anneler” mottosundan yola çıkılarak hazırlanan yarışma bir mikrosite üzerinden düzenleniyor. Uygulamaya girdiğinizde öncelikle birbirinden eğlenceli ve üzerinde anne sözleri yazan çerçevelerden birini seçiyorsunuz. Ardından anneniz ile çekilmiş selfie’nizi uygulamaya ekliyorsunuz.

Sosyal medya ajansı Bi’ Fark Yarat olan kampanyada, oluşturduğunuz çerçeveyi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak, hem yarışmaya dahil oluyor hem de annenizin bu özel gününü kutluyorsunuz.

GoldMaster Anneler Günü Yarışması

10 Mayıs 2015’te son bulacak olan yarışmanın sonunda en çok oyu alan katılımcıya Elmas Elektrikli Süpürgeve Nazar Dik Süpürgehediye edilirken, 5 kişi de öz çekim çubuğuyla ödüllendirilecek. Uygulamaya katılan herkes ayrıca GoldMaster’ dan 30 TL lik hediye çeki kazanacak.

GoldMaster Anneler Günü yarışmasında Annemle Hayat Güzel mikrositesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hazinem Pırlanta Kampanyası: #Annemdenİnciler Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: #AnnemdenÖğrendim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.