Gnctrkcll Mobil Uygulaması Yayınlandı

Mobil Uygulamalar, Projeler 12 Ağu 2014
Gnctrkcll Mobil Uygulaması Yayınlandı

Turkcell’in gençlik kulübü gnctrkcll, yayınlanan mobil uygulaması ile eğlenceyi cebe taşıyor!

Turkcell yayınladığı gnctrkcll mobil uygulaması ile gençleri eğlence ile buluşturmaya devam ediyor. Gnctrkcll mobil uygulamasını indiren gençler kendi profillerini oluşturabiliyor ve paket bilgilerini anlık olarak kontrol edebiliyor.

Uygulamada gnctrkcll’lilere özel olarak müşteri temsilcileri de hizmet veriyor ve gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini anında yanıtlıyor. Tüm marka fırsatlarını tek bir çatı altında toplayan gnctrkcll mobil uygulaması ile gençler güncel kampanyalardan haberdar oluyor. Gençler uygulamada tek tıklama ile marka fırsatları için özel şifrelere ulaşabiliyor.

gnctrkcll mobil uygulaması

Wanda Digital tarafından kurgulanarak hayata geçirilen uygulama mobil, dijital, sosyal medya ve offline kanalları bir araya getiriyor. Gnctrkcll mobil uygulamasında ayrıca rozetlere dayalı bir gamification sistemi de bulunuyor. Gençler kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak kazandığı rozetler ile çeşitli markalardan sürpriz hediyeler kazanabiliyor.

Avantajlı bir dünyayı kullanıcıları ile hızlı ve kolay bir şekilde buluşturmayı hedefleyen Turkcell, gnctrkcll mobil uygulamasının tanıtımını ise App’siz Adam adındaki eğlenceli reklam filmi ile yapıyor:

 
Gnctrkcll mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 8 Güncel Sosyal Medya Kampanyası Yeni Özçekim Mobil Uygulaması: Selfies →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.