Global Ports Holding Web Sitesi Clockwork İmzasıyla Yayında!

Projeler, Web siteleri 28 Mar 2023
Global Ports Holding Web Sitesi Clockwork İmzasıyla Yayında!

Karayipler, Akdeniz ve Asya-Pasifik bölgelerinde yerleşik varlığıyla dünyanın en büyük kruvaziyer limanı işletmecisi olan Global Ports Holding web sitesi Clockwork tarafından yenilendi. 

Yenilenen Global Ports Holding web sitesi Clockwork’ün deneyimli kadrosunun dokunuşu ile kullanıcı deneyimi odaklı, yüksek performanslı, çoklu dil desteği, gelişmiş ve modüler alt yapısı ile büyük beğeni topladı.

Clockwork yeni projesi Global Ports Holding’i Instagram hesabından yayınladığı video ile duyurdu.

We Listen First mottosu ile bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Türkiye’den tek reklam ajansı olarak Horizon Interactive Awards 2022 Distinguished Agency listesinde yer aldı.

Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, Alarko Holding, House of SuperStep, Akra Hotels, LCWaikiki, Sirene Hotels, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Susesi Luxury Resort, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Creavit, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, TemSA gibi portföyündeki birçok değerli marka ve 100’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tasarım Mobilya Öncüsü Loda Mobilya’nın Web Sitesi, Flatart Agency Tarafından Yenilendi! “Parmaklarınızın Ucunda” Bir Uygulama: Koçfinans Mobil →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.