Global Etkinlik World Cities Congress İstanbul’un Dijital Ajansı Komünite Dijital!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Şub 2018
Global Etkinlik World Cities Congress İstanbul’un Dijital Ajansı Komünite Dijital!

‘Meet The Smart Cities’ konseptiyle dünyanın önde gelen şehirlerinde yapılan World Cities Congress, Nisan ayında UBM organizasyonluğunda İstanbul, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin global ve önemli bu etkinliğine birçok ülkeden önemli ziyaretçilerin gelmesi bekleniyor. Akıllı şehir çözümlerinin konuşulacağı, inovatif projelerin sunulacağı etkinliğin; web sitesi ve sosyal medya yönetimi Komünite Dijital tarafından yapılıyor.

Komünite Dijital, World Cities Istanbul sosyal medya sayfalarında hem İstanbul’un akıllı bir şehir olduğunu detayları ile anlatan hem de bu etkinliğe kullanıcıların neden katılması gerektiğini dile getiren dinamik, bilgilendirici bir iletişim sergilemeye başladı.

Son olarak şunu da belirtelim; World Cities Congress Istanbul etkinliğine katılım ücretsiz ve kayıtlar başladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter, Spam İçeriklere Karşı Önlemlerini Artırıyor İşletmeler, Google RCS’le Android Kullanıcılarına Multimedya Mesaj Gönderebilecek →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.