Girişimcilik Zirvesi

Girişimcilik Zirvesi

Etohum tarafından her yıl düzenlenen Girişimcilik Zirvesi, bu yıl İTÜ Mezunlar Derneği’nin de desteği ile 2014 yılının girişimlerini belirleyecek.

25 Ocak 2014 Cumartesi günü İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Girişimcilik Zirvesi, yaz aylarında başvuru süreci başlayan 2000 üzerindeki girişim fikrinin içinden seçilen en iyi girişimleri belirleyecek. Zirve’de seçilecek olan Etohum’un ortak olduğu girişimlerin de aralarında bulunduğu bu fikirlerin sahipleri 20-22 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan Startup Turkey kampına davet edilecek ve tüm dünyadan katılan birçok mentor ve yatırımcıya fikirlerini sunma imkânı elde edecekler.

Her yıl Ocak ayında girişimcileri bir araya getiren zirve, bu yıl İTÜ Mezunlar Derneği’nin de destekleri ile gerçekleştirilecek. Zirve, Dernek Başkanı ve Index kurucusu Erol Bilecik’in konuşması ile başlayacak. Zirveye ayrıca birçok önemli isim de konuşmacı olarak katılıp tecrübelerini paylaşacak.

Zirve hakkındaki gelişmeleri takip etmek için Etohum Facebook sayfasını ya da Girişimcilik Zirvesi etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Intel Sosyal İnovasyon Projesi: Çözüm Kumbarası Startup Turkey 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.