Girişimcilik Konferansı 2012

Girişimcilik Konferansı 2012

Boğaziçi Üniversitesi kapıları girişimcilik dünyasına açılıyor! Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 2. kez düzenlenecek olan Girişimcilik Konferansı 2012 bu yıl 10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Demir Demirgil Salonu’nda gerçekleşecek.

#girişimcikafasınedir hashtagi ile katılımcıların interaktivitesinin sağlanacağı Girişimcilik Konferansı 2012 konuşmacıları arasında “İnventram” Genel Müdürü Cem Soysal, “212” Genel Müdürü Ali Karabey, Divas Diamond Yönetici Ortağı Ertuğrul Belen, Galata Business Angels Üyesi ve Yemeksepeti.com’un Kurucu Ortağı Melih Ödemiş, GİŞKAD Onursal Başkanı ve YİK Üyesi, AB Kadın Girişimci Mentoru Cavidan Demirağ, Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, Hepsiburada.com’un Genel Müdürü İlker Baydar, mekanist.com’un kurucusu Ali Servet Eyüboğlu, Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Direktörü İhsan Elgin, Pozitron’un kurucusu ve CEO’su Fatih İşbecer, lidyana.com kurucusu Hakan Baş, 41?29! kurucusu Alemşah Öztürk ve JCI (Junior Chamber International) BM İlişkileri Sorumlusu İsmail Haznedar yer alıyor.

Girişimcilik Konferansı 2012’de “Girişimcilik 101”, “Girişimciliğin Akademik Boyutu”, “Melek Dokunuşu” (Panel), İnternet Girişimciliği, Mobil Girişimcilik, Asansör Konuşması (Elevator Pitch) Nasıl Yapılır?, Dijital Girişimcilik, Çevre İçin Yenilikçi Teknolojiler, “Sürdürülebilir Yeşil Girişimcilik” ve “Genç Girisimcilik” konu başlıklarına yer verilecek.

En az 4 seminere katılanlara sertifika verilecektir.

Katılım ücretsizdir.

Detaylar: buik.boun.edu.tr

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Altın Örümcek 2012 heyecanı başladı! DDSS Semineri →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.