GENPA’nın Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 06 Tem 2015
GENPA’nın Yeni Web Sitesi Yayında

Teknolojik ürün devi GENPA, arayüzleri kullanıcı deneyimine uygun ve modüler olarak kullanılabilecek yeni web sitesini yayına aldı.

Türkiye’de mobil telefon satışı ve dağıtımında lider olan GENPA, modern ve trendlere uygun bir görünüm kazanan yeni web sitesi sayesinde kullanıcılara kolay bir şekilde alışveriş yapma deneyimi sunuyor. Tasarımı Medyasoft tarafından yapılan web sitesi, yaklaşık 2 aylık bir süreçte tamamlandı. Web sitesi gereksinimleri doğrultusunda gerekli pluginler geliştirilerek entegrasyon yapıldı.

GENPA’nın web sitesi hazırlanırken, e-ticaret sitelerindeki kullanıcı deneyimleri incelendi ve alışkanlıkları ön planda tutuldu. Bu çerçevede flat tasarım disiplinine uygun arayüz ögeleri tercih edildi. Kullanıcıların site içerisinde en fazla 2 veya 3 tıklama ile en detaylı sayfaya bile ulaşılabilmesini sağlayan menü, navigasyon yapısı ve bilgi mimarisi kurgulandı.

Kullanılan renklerde sadelik ve kurumsallık korundu. Aynı zamanda e-ticaret’te satın alma davranışlarını etkileyebilecek renkler tercih edildi. Bu özelliklere ek olarak kullanıcı deneyiminin mobil cihazlarda da aynı kalabilmesi için responsive olarak tasarlandı.

genpa web sitesi

Daha önce Konyalı Saat, Godiva gibi e-ticaret siteleri ile BayiNet, Penta gibi büyük firmalar için de benzer hizmetler veren Medyasoft’un imzasını taşıyan GENPA’nın yeni web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doria Hotel Bodrum Dijital Dönüşümünü Tamamladı McDonald’s’tan Serinleten Proje: Ice Coupon →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.