Generali Sigorta’dan MultiPlayer Facebook Oyunu: Trafik Doktoru

Generali Sigorta’dan MultiPlayer Facebook Oyunu: Trafik Doktoru

Generali Sigorta trafik konusundaki bilgisine güvenenleri çok kullanıcılı yeni oyunu Trafik Doktoru’na davet ediyor.

Generali Sigorta, trafik sigortasının avantajlarını eğlenceli bir Facebook oyunuyla duyuruyor. Daha önce yayınladığı televizyon reklam filmiyle bu avantajları aktaran Generali Sigorta, Trafik Doktoru oyunuyla ürünün pazarlama faaliyetlerine yenisini ekledi.

Oyunda bir harita üzerinde hem bilgilerini hem de araçlarını yarıştıran katılımcılar, 400 soruluk geniş bir soru havuzundan sorulan soruları cevaplamaya çalışıyor. Katılımcılar rakiplerinden daha hızlı bildikleri sorularda haritada yer alan parkurda aracıyla daha fazla ilerliyor.

Farklı sebeplerle yolda kalan katılımcılara, Generali Trafik Sigortası Asistans Hizmeti’yle yardım ediyor. Araç trafiğinde karşılaşılan lastik patlaması, yakıt veya akü bitmesi gibi negatif durumlar bu oyunda pozitif birer ögeye dönüşüyor. Katılımcıların araçları, yolda kalmanın aksine hızla yollarına devam ediyorlar.

generali sigorta facebook oyunu trafik doktoru

ArnoBrasco tarafından hayata geçirilen oyunda bildikleri sorularda kazandıkları puanlara göre seviye atlayan katılımcılar, son seviye olan Trafik Doktoru olmaya çalışıyor. Ödüllü dönemde ödül kazanmak için her hafta ilk 25 kullanıcı arasına giren katılımcılar sürpriz ödüllerin sahibi oluyor.

Trafik Doktoru oyunu için Generali Sigorta Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Akvaryum Facebook Yarışması: Balık Surat Coca-Cola Geri Dönüşüm Kampanyası: 2nd Lives →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.