Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Sigortarot

Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Sigortarot

Generali Sigorta yeni Facebook kampanyası “Sigortarot” ile takipçilerinin tarot falına bakarak, eğlenceli ve gizemli bir deneyim sunuyor.

Tarot falından yola çıkarak hazırlanan uygulamada, kullanıcılar gelecekleri hakkında eğlenceli yorumları dinlerken, ödül kazanma şansına da sahip oluyorlar.

Generali Sigorta’nin dijital ajansı Karbonat tarafından hazırlanan Sigortarot uygulaması, bir tarot kahininin açılış konuşmasıyla başlıyor. Kendisine sunulan kartların içinden 5 kartını seçen kullanıcı, kahinin bu kartlardan yola çıkarak geleceği hakkında yaptığı yorumları dinliyor. Son olarak, kahinin seçtiği 5 kartla ilgili en yaratıcı yorumu yazan kullanıcılar, Sigortarot kapsamında sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Şimdiden söyleyelim, kahinin ses tonu da, söyledikleri de sizi çok etkileyecek.

sigortarot facebook uygulama

Tarot dünyası ile hayatımızın içindeki ve sigorta dünyasındaki birçok kavramı eğlenceli bir şekilde harmanlayan Sigortarot, geleceğini merak eden herkesi Generali Sigorta Facebook sayfasına bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Duracell Virali: #PowerWarmth Beşiktaş Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.