Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Aşkın Sigortası

Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Aşkın Sigortası

Generali Sigorta’nın Sevgililer Günü için hayata geçirdiği Facebook kampanyası ile kırgınlık tespit tutanağı doldurarak aşkınızı sigortalayabilirsiniz.

Normal hayatta aracınızla kaza yaptığınızda bir kaza tutanağı doldurur ve gerekli sigorta işlemlerini gerçekleştirirsiniz. Generali Sigorta, bu durumu düşünerek Sevgililer Günü için yayınladığı Facebook uygulaması ile ilişkinizin tutanağını doldurarak sigortalatmanıza olanak tanıyan bir kampanya başlattı.

Karbonat tarafından hazırlanan Aşkın Sigortası kampanyası “İlişkilerimizi sigortalatma şansımız olsaydı nasıl olurdu?” sorusunu eğlenceli bir şekilde cevaplandırıyor. Uygulamada kullanıcılar, ilişkilerinde yaşadıkları küçük sorunları, “Kırgınlık Tespit Tutanağı” ile bildiriyor. Tutanağı doldurup, aşkını en güzel şekilde anlatan, jürinin seçeceği 3 hikayenin sahibi çifti ise sürpriz ödüller bekliyor.

generali sigorta facebook kampanyası

Her ilişkide oluşabilecek küçük kırgınlıkları düzeltmeye yardımcı olacağının garantisini veren Aşkın Sigortası uygulamasına katılmak için Generali Sigorta Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Godiva Facebook Kampanyası: Signs of Love Çiçek Sepeti Facebook Oyunu: Seven Kalpleri Birleştir →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.