Gençlerin Hayallerini Bekleyen Yarışma: #GelecekBenim

Gençlerin Hayallerini Bekleyen Yarışma: #GelecekBenim

Bebek, çocuk ve genç mobilya markası Newjoy, başlattığı “Yaratıcı Gençler Hareketi”ni yeni uygulaması #GelecekBenim ile Facebook üzerinde sürdürüyor.

Newjoy Facebook sayfasında düzenlenen #GelecekBenim yarışması, gençlerin hayallerine ulaşmayı ve yeni tasarımlarında bu hayallerden yola çıkmayı amaçlıyor. Yazılım, tasarım ve proje kısmını mbsays‘in üstlendiği uygulamada; yazı, fotoğraf, video ya da resim ile 07-12 yaş arası pre-teen olarak nitelendirilen “yeni gençler” yaratıcılıklarını konuşturuyor, gelecekte nasıl bir dünya istediklerini anlatıyorlar.

1 Mart’ta açılan uygulamaya gelen hayallere bakıldığında; yeni nesil çocukların şimdiye kadar ağırlıklı olarak barış ve temiz bir çevre istediği görülüyor. Araştırmacı, teknolojik, sağlık ve çevre odaklı olmaları ile dikkat çeken Z kuşağı çocukları, Nisan sonuna kadar devam edecek olan yarışmadan uçan kamera (Dronecopter), teleskop ve profesyonel fotoğraf makinesi gibi teknolojik ödüller ve Newjoy’dan çalışma masası kazanacaklar.

gelecekbenim

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi için Newjoy Facebook sayfasını ziyaret edebilir ve yarışmaya mobilde Yaratıcı Gençler Hareketi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gauss Lisesi Intagram Kampanyası: #GaussluOlmak Biskrem Instagram Macerası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.