Genç ve Başarılı Girişimcilerle İlham Dolu Bir Deneyim: We Are Young

Genç ve Başarılı Girişimcilerle İlham Dolu Bir Deneyim: We Are Young

Girişimci olmak isteyen bir genç nereden başlamalı? Ailesine durumu nasıl açıklamalı? Peki, ya dersler?

Bazen başarılı satış istatistiklerinden ya da büyük değerlemeleri temsil eden rakamlardan daha ilham verici hikayeler vardır. Yine bazen bu hikayeler başkaları tarafından bizim için yazılmış senaryoları alt üst edebilir ve bu hikayeler bir girişimcinin hayatını anlatıyor olabilir.

9-10 Ocak 2017’de İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde İTÜ Ginova ve CEOtudent tarafından gerçekleştirilecek olan We Are Young’ta genç yaşta başarıyı alışkanlık edinmiş girişimciler, katılımcılara sıra dışı bir deneyim yaşatmaya ve ilham dolu başarı hikayelerini anlatmaya hazırlanıyor.

Dijital Medya Sponsoru olduğumuz We Are Young etkinliğinde yer alacak konuşmacıları aşağıda görebilir, katılım için ise etkinliğini Biletino sayfasından kayıt olabilirsiniz.

We Are Young

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Getir & BiTaksi Tasarım Yarışması Boğaziçi Marka Zirvesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.