Gedizpen Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 08 Nis 2015
Gedizpen Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

3 yılı aşkın süredir, Fırat Grubu bünyesindeki tüm markalara tam dijital ajans hizmeti sağlayan Woohoo Digital tarafından yenilenen Gedizpen kurumsal web sitesi yeni yüzüyle yayında.

Site trafiği ve satış kanalları da göz önünde bulundurularak çoklu dil desteği ile hazırlanan site, İngilizce ve Türkçe dil desteğiyle ve kullanıcı dostu arayüzüyle yayına girdi.

Gedizpen markasının ihtiyaçları doğrultusunda, markaya özel olarak geliştirilen SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) destekli CMS (İçerik Yönetim Sistemi) çatısı altında yayın hayatına devam eden site vasıtasıyla markaya ait ürün bilgilerine, teknik broşürlere, reklam ve tanıtım filmlerine, haber ve duyurulara, pencere montaj uygulamalarına, satış kanallarına, bayi iletişim bilgilerine ve firmaya ait diğer kurumsal verilere 2 farklı dilde, kolaylıkla ulaşılabilir.

Site genelinde dikkat çeken bir yenilik de pencere mühendisliği hesaplama araçları. Mimarlar ve mühendisler için özel olarak geliştirilen bu araçlar vasıtasıyla pencerelere ait bir çok hesaplamayı kolaylıkla gerçekleştirebilmek mümkün.

woohoo digital gedizpen

Gedizpen kurumsal websitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dove’dan Yeni Kampanya: Choose Beautiful Vodafone, Periscope’u Kullanan İlk Marka Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.