GastroAntep Bu Yıl da Diverseffect’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 10 Eyl 2019
GastroAntep Bu Yıl da Diverseffect’i Seçti!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıl 250.000 kişinin katılımı ile düzenlediği Uluslararası Gastronomi Festivali’nin bu yılki dijital reklam ajansı yine Diverseffect oldu.

Sahip olduğu zengin gastronomi mirasıyla adını tüm dünyaya duyuran GastroAntep, iletişim alanında daha kreatif çalışmalara imza atmak için tüm dijital çalışmalarını Diverseffect’e emanet etti. Bundan böyle GastroAntep’in olduğu tüm iletişim çalışmalarının altında Diverseffect imzası olacak.

Doğru stratejiyle dijital dünyada müşterilerini daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştiren Diverseffect, tecrübeli ekibiyle markanızın veya ürününüzün itibarını güçlendirmek, ihtiyaçlarınızı kreatif çözümleriyle zamanında karşılayarak, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SCOPE DIGITAL Altın Örümcek Ödülleri’nde 7 Dalda Finalde! WWF-Türkiye'nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.