Garanti Bankası’ndan Babalar Günü Sürprizi: İlk Kahramanım

Garanti Bankası’ndan Babalar Günü Sürprizi: İlk Kahramanım

Garanti Bankası, Babalar Günü’nü çalışanlarının çocukları ile birlikte hazırladığı özel bir şarkı ve müzik klibi ile kutladı.

Bu yıl Babalar Günü’nü her zamankinden daha farklı bir şekilde kutlayan Garanti, çalışanlarının çocukları ile birlikte tüm babalara özel bir şarkı yazıp, yayınladı. Proje için Emre Altuğ ile çalışan marka, şarkı sözleri için ise çocuklara babaları ile ilgili özel sorular yöneltti.

SesliHarfler imzası taşıyan proje kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tüm Garanti Bankası çalışanlarının 4-6 yaş arasındaki çocukları arasından seçim yapıldı. Ardından kendisi de iki çocuk babası olan Emre Altuğ, çocuklarla bir ropörtaj gerçekleştirerek babaları ile ilgili sorular sordu. Ropörtaj sırasında çocukların sorulara verdiği yanıtlar ise oldukça keyifli.

Röportaj sonrası ortaya çıkan şaşırtıcı ve samimi cevaplarla Babalar Günü’ne özel yazılan şarkı sözleri ise İnanç Sanver ve Volkan Akmehmet tarafından bestelendi.

 
Eğlenceli klip ile çocuklar “ilk kahramanlarını” anlatırken, Garanti Bankası ise tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fibaemeklilik Instagram Kampanyası: #BabamlaBen El Turco Digital'den Yaratıcı İçerik Pazarlama Projesi: Out Of The Box →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.