Foursquare Uygulaması ve Logosu Yenilendi!

Foursquare Uygulaması ve Logosu Yenilendi!

Yenilenen uygulaması ve logosunu kullanıcılara tanıtan Foursquare artık keşif odaklı ve kişiye özel bir yapıya sahip olacak. 

Bir süre önce Swarm uygulamasını kullanıcılara sunan Foursquare, şimdi de yeni uygulama tasarımı ve yeni logosu ile dönüşümünü sürdürüyor. Fousquare resmi blogunda yayınlanan bu radikal değişiklik ile check-in yapılan ilk uygulamasından oldukça farklı.

Foursquare check-in’i temsil eden logosunda yaptığı değişim ile bu özelliğini tamamıyla Swarm’a bırakıyor. Swarm uygulamasının Robin olarak duyurulmasının ardından Batman olarak görülen Foursquare’in yeni logosunda pin işareti ile süper kahraman logolarından ilham alınmış.

Uygulamanın yeni tasarımında da yine Swarm gibi canlı renkler tercih edilmiş ve uygulama yeni özelliklerle zenginleştirilmiş. Foursquare tarafından yapılan açıklamada yeni özellikler hakkında pek fazla bilgi verilmezken uygulamadan bazı görüntüler kullanıcılarla paylaşılıyor.

foursquare uygulaması ve logosu yenilendi

Ekran görüntülerine göre Foursquare’in yeni uygulaması eskisine göre daha kişisel olmayı amaçlıyor. Uygulamada özelleştirilen içerikler pembe olarak görülürken; kullanıcı beğeniler ekleyerek uzmanları takip edebiliyor. Ayrıca bu yeni versiyonda “kişiselleştirilmiş yerel arama” özelliğinin de bulunacağı belirtiliyor.

Bugünden itibaren tüm check-in hizmetini tamamen Swarm’a aktarmış bulunan Foursquare’in yeni versiyonunun da birkaç hafta içinde kullanıcılarla buluşacağı öngörülüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları Silikon Vadisi’ne Direkt Uçuşlara Başlıyor! Turkcell Türkiye’nin Teknolojik Dönüşüm Haritasını Çıkardı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.