Ford Mustang İle Şampiyonlar Bir Arada!

Ford Mustang İle Şampiyonlar Bir Arada!

Ford Türkiye, yıllar geçtikçe eskimeyen modeli Ford Mustang ile ralli şampiyonları Serdar Bostancı ve oğlu Murat Bostancı’yı bir araya getirdi.

Rallide kasırga gibi estiği dönemlerde baba olma duygusunu tatmış bir yarışçı Serdar Bostancı. En hızlı olduğu yıllarda hayatına giren oğlunu da yine kendi gibi rallici olarak yetiştirmiş. Bugün, kendisinin direktörü olduğu Castrol Ford Team Türkiye takımında, oğlu Murat yarışlarda başarıdan başarıya koşuyor. Murat henüz 6 yaşındayken Türkiye Ralli Şampiyonu olan Serdar Bostancı’nın kendi gibi başarılı oğluyla arasında tatlı bir rekabet var.

Yarışçı ruhlar rekabeti sever. Baba ve oğul arasındaki bu tatlı rekabetten yola çıkan Ford Türkiye de, dijital reklam ajansı Tick Tock Boom ile birlikte bu yılki Babalar Günü kutlamasını Serdar Bostancı, Murat Bostancı ve Ford Mustang kurgusu üzerinden anlatıyor.

 
Filmde efsanevi aracın ilk kasası 1964 model bir Ford Mustang rol alırken, ayrıca görenleri kendine hayran bırakan yeni 2016 model Ford Mustang de yer alıyor. Reklamın başarısında sempatik konuşmalarıyla izleyiciye kendini hemen sevdiren Serdar Bostancı’nın harika oyunculuğu da önemli rol oynuyor.

Şampiyon Murat Bostancı’nın Ford Mustang’in direksiyonuna geçerek adeta şov yaptığı filmin en aksiyonlu dakikaları Belgrad Ormanları’nda çekilmiş. Babası Serdar Bostancı’nın sürdüğü 1964 Ford Mustang ise Castrol Ford Team Türkiye’nin Ralli Garajı’nda görülüyor.

Dijital kanallarda yayınlanan filmin prodüksiyonunu ise Batesmotelpro gerçekleştirmiş.

Künye:

Reklamveren: Ford Türkiye
Ajans: Tick Tock Boom
Kreatif Direktör: Gürkan Gürel
Yapımcı & Senaryo: Batesmotelpro, Tick Tock Boom
Yönetmen: Ali Kaan Dinç
Müşteri ve Proje Yönetimi: Ali Eren Bilgin, Salim Çobanoğlu
Yapım Şirketi: Film Standartları

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bir Değişik Babalar Günü Projesi: Babalarımız Reklam Kahramanı Olursa? En İyi Otel Web Sitesi Tasarım Örnekleri →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.