Foot Locker Snapchat Lensiyle Spor Ayakkabı Kutu Açılışı

Foot Locker Snapchat Lensiyle Spor Ayakkabı Kutu Açılışı

Spor ayakkabı mağazası Foot Locker, Gatorade AJ1 spor ayakkabıyı merak edenlerin kutu açılışını Snapchat lensiyle yapabilmesini sağladı.

Foot Locker, spor ayakkabı giymeyi sevenlere benzersiz bir yılbaşı hediyesi verdi. Yılbaşına özel bir Snapchat lensi çıkaran marka, spor ayakkabı meraklılarının, mağazalarında yer vermeye hazırlandığı yeni model spor ayakkabı kutusunu artırılmış gerçeklikle açabilmesini sağladı.

26 Aralık’ta piyasaya çıkan ve sınırlı sayıda üretilen Jordan Gatorade AJ1 model ayakkabı, henüz piyasaya çıkmadan önce kullanıcılar tarafından görülebildi.  Spor ayakkabı severler, Foot Locker Snapchat lensiyle kutu açılımı yapabildi. Ayrıca, lenste gizli bir takım sürprizleri de bulmaya çalıştı. Lens, 7 Ocak’a kadar Snapchat’te kullanılabilir olacak.

Foot Locker, Snapchat lensine ek olarak, NBA yıldızı Kawhi Leonard’ın yer aldığı 60 saniyelik bir tanıtım filmi de yayınladı. Kampanya, BBDO New York iş birliğiyle hazırlandı. Videoda, Leonard’ı Foot Locker Snapchat lensini gerçek hayatta kullanırken görüyoruz.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bağlılık Kavramını Yeniden Tanımlayan Objeler İlk Buluşmalar Daha İyisini Hak Ediyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.