FOLX’tan Bir Güzel Haber Var: Birguzelhaber.com

Ajans Haberleri, Haberler 01 Mar 2017
FOLX’tan Bir Güzel Haber Var: Birguzelhaber.com

“Her sabah gününüzü aydınlatacak bir güzel haberimiz var.” sloganı ile yola çıkan FOLX, Biryudumkitap’tan sonra güzel haberlere ihtiyacımız olan şu günlerde heyecan verici bir girişime daha imza attı.

Reklam ajansı FOLX, “Bir Güzel Haber” adlı girişimi ile internet kullanıcılarına günde en fazla 1 e-posta göndererek, ülkemizde ve dünyada yaşanan güzellikleri, iyilik dolu haberleri ulaştırmayı amaçlıyor. Bu haberlerin en fazla üç dakikada okunacak kısalıkta, usta yazarların elinden çıkacağı belirtiliyor. Yayına alınmasının ardından sadece 24 saatte 7.000’den fazla abone ulaştığını da belirtelim.

Web sayfalarındaki “Neden?” başlığına “Çünkü güzelliğe çok ihtiyacımız var.” sözüyle yanıt veren girişim 20 Mart 2017’de ilk haberini okuyucularına ulaştıracak. Siz de birguzelhaber.com adresine tıklayıp abone olabilirsiniz.

folx-birguzelhaber

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nef’in Dijital Projelerine Scope Dokunuşu Zorlu Elektrik ve Clockwork Enerjilerini Birleştirdi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.