Flört Uygulaması LovePlanet Şimdi Türkiye’de

Flört Uygulaması LovePlanet Şimdi Türkiye’de

Rusya’nın en iyi flört uygulamalarından biri olan LovePlanet, B!Sonraki Dijital imzasıyla Türkçeleştirildi.

Artık sosyal medyada arkadaşlık ve flört uygulaması kullanmayan yoktur. Hal böyle olunca gittikçe güzelleşip gelişen uygulamalar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de; LovePlanet.

Bilmeyenler için; LovePlanet uygulaması, kullanıcılara “Evet”, ”‘Hayır” ve “Belki” seçenekleri üzerine kurulu eşleşmeler sunuyor. Konum servisiyle maksimum 500mt uzaklığa sahip profilleri görmenize olanak sağlıyor. Uygulamada eşleşmeler yine iki tarafın da birbirine “Evet” vermesi ile sağlanıyor.

loveplanet

Günümüzde en popüler örneği Tinder olan arkadaşlık ve flört uygulamalarının en yenilerinden LovePlanet oldukça dikkat çekici. Çünkü LovePlanet’in diğer uygulamalardan ayıran en büyük farkı Rusya merkezli olması. Ülkemizdeki efsaneleşmiş Rus ilgisi yadırganamaz seviyede olduğundan bu uygulama ilerleyen günlerde daha da popülerleşecek gibi görünüyor.

Tanışırken çok eğleneceğiniz bu uygulamayı AppStore veya Google Play Store indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TEB’den Bağdat Caddesi’nde İnteraktif Seksek! Online Araç Kiralama Ağı: Vivi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.