Fizy’nin Dijital Ajansı Pharos Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 17 Nis 2014
Fizy’nin Dijital Ajansı Pharos Oldu

Milyonlarca dinleyicisine sınırsızca müzik dinleme olanağı sunan fizy’nin dijital pazarlama ve sosyal medya süreçlerini yeni dönemde Pharos Digital yönetecek.

Geliştirdiği yenilikçi pazarlama projeleri ile sektöründe ilklere imza atan Pharos, dünyada en çok tanınan Türk internet girişimlerinden biri olan ve The New York Times tarafından “Yeni yılda denenmesi tavsiye edilen üç internet sitesi” arasında gösterilen fizy’i Nisan itibariyle müşteri portföyüne kattı.

Pharos Digital, bundan böyle, 2011 Mashable Ödülleri’nde “Dünya’nın En İyi Müzik Servisi” ödülünü kazanan fizy’nin dijital dünyadaki iletişim rotasının belirlenmesine katkıda bulunacak.

Mobil pazarlamadan sosyal medya pazarlamasına, gamification çalışmalarından kupon ve veri tabanı hizmetlerine kadar kurumlara 360 derece yaratıcı pazarlama hizmetleri sunan Pharos Digital; Akbank, Arby’s, Burger King, Denizbank, Huggies, Odeabank, Petrol Ofisi, Popeye’s, Pronet, Sbarro, Turkcell Superonline ve Vodafone gibi birçok büyük markaya da hizmet sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aslanoba Capital Webrazzi’ye Ortak Oldu Çalışmalarında Google Glass Kullanan İlk Ajans TBWA\İstanbul Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.