Firstage, Müzisyenleri Evinize Getiriyor

Firstage, Müzisyenleri Evinize Getiriyor

Firstage, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak müzisyenleri evinizde ya da ofisinizde misafir etmenizi sağlıyor.

Firstage artırılmış gerçeklik uygulamasıyla bir rap şarkıcısını ya da bir rock müzik grubunu evinizin ya da ofisinizin içindelermiş gibi dinleyebiliyorsunuz. Telefon ekranını nereye çevirirseniz, seçtiğiniz müzisyenler orada şarkı söylemeye, canlı konserler vermeye başlıyor. Bu bir masanın, doğum günü pastasının, bir sehpanın üstü ya da bir otobüs durağı olabiliyor. Artırılmış gerçeklik müzik platformu, evinizi ve çevrenizi sanatçılar için sanal bir sahneye dönüştürüyor.

Çeşitli festivalleri bile bu uygulama sayesinde evinize taşıyabiliyorsunuz. Firstage uygulamasıyla sanatçılara bahşiş bile verebiliyorsunuz. Bu sayede kazandığınız puanlarla ekstra içerikleri görüntüleyebiliyorsunuz. GPS’i aktif hale getirerek yerel sanatçıları keşfedebiliyorsunuz. Müzik dinleme deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Firstage’i denemek ve müzisyenleri evinizde ağırlamak isterseniz iPhone ve Android uygulamalarını indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğal Güzellikten Yana Olanlar İçin Makyaj Çıkarma Uygulaması PlayStation’ın Star Wars Battlefront II Reklamı, Filmdeki Mücadeleyi Gerçeğe Taşıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.