Fırat Plastik Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 26 Oca 2016
Fırat Plastik Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

4 yılı aşkın süredir, Fırat Grubu bünyesindeki markalara tam dijital ajans hizmeti sağlayan Woohoo Digital‘in yenilediği Fırat Plastik kurumsal web sitesi yeni yüzüyle yayında.

Fırat Plastik kurumsal web sitesi site trafiği, ziyaretçi profili ve satış kanalları da göz önünde bulundurularak 4 dil (Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça) desteğiyle ve kullanıcı dostu responsive (cihaz duyarlı) arayüzle yayına girdi.

Fırat markasının ihtiyaçları doğrultusunda, özel olarak geliştirilen SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) destekli CMS (İçerik Yönetim Sistemi) çatısı altında yayına giren site vasıtasıyla kurumsal bilgilere, ürünler hakkında detaylı bilgiye, teknik broşürlere, reklam ve tanıtım filmlerine, haber ve duyurulara, teknik hesaplama araçlarına ve firmaya ait tüm kurumsal verilere 4 farklı dilde kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Fırat Plastik Kurumsal Web Sitesi

Firat.com ziyaretçileri, sadeleştirilmiş ve günümüz tasarım trendlerine uygun olarak kurgulanmış arayüz sayesinde aradıkları güncel içeriğe çok daha kolay ve hızlı erişme imkanına sahip olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Telekom’dan “Fiberleten” Reklam Filmi P&G’nin Youtube Kanalı Salon #BanaBak Açıldı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.