Filli Boya Facebook Yarışması: Evim ve Tarzım

Filli Boya Facebook Yarışması: Evim ve Tarzım

Filli Boya, Mudo Concept ve Bukombin.com işbirliğinde düzenlediği Facebook yarışması ile ziyaretçilerine kendi tarzlarını yansıtan kombinler yaratma fırsatı sunuyor.

Filli Boya, Mudo Concept ve Bukombin.com işbirliğinde 25 Ekim’de hayata geçirilen Evim ve Tarzım yarışmasında Filli Boya Facebook sayfasında bulunan uygulama ile her katılımcı kendi yaşam stilini paylaşma imkânı elde ediyor. En az 1 Filli Boya ve en az 1 Mudo Concept ürünü kullanarak oluşturulan kombinler jürinin beğenisine sunuluyor.

filli boya facebook yarışması

“Benim tarzım bu” diyenler için düzenlenen yarışma 15 gün sonunda en iyi 3 kombinin jüri tarafından seçilmesi ile sonuçlanacak. Ayrıca yapılacak olan genel oylamada en çok oy alan 10 kombinin sahibinin de ödüllendirileceği yarışmada en iyi dekorasyon ya da stil sahibi tarzlar evini yenilemek isteyenlere de ilham kaynağı oluşturacak.

Facebook kampanyaları ile takipçilerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Filli Boya, interaktif yarışması Evim ve Tarzım ile ziyaretçilere hem kombin yaratma hem de eğlenme fırsatı sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En Şirin Pazarlama Kampanyaları Samsung Sosyal Medya Kampanyası: Dijital Kuyruk →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.