Fide egegen’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Şub 2019
Fide egegen’i Seçti!

1974 yılından bu yana salça ve konserve üreten Fide, tüm dijital işlerini İzmir’in güçlü ve köklü ajanslarından egegen’e emanet etti!

Fide’nin sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, reklam yönetimini, moderasyon süreçlerini, kampanya yönetimini, online itibar yönetimini, web siteleri, e-satış stratejilerini ve dijital pazarlama süreçlerini egegen gerçekleştirilecek.

120.000 metrekareye yaygın modern bir tesisi ve yaklaşık 130.000 ton üretim kapasitesine sahip olan Fide, dünyanın dört bir yanına yayılan dağıtım ağıyla geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

Sonuç odaklı yaratıcı işler üreten egegen, hızla büyüyen müşteri portföyüne bir yenisi daha eklemiş oldu. 20 yıllık tecrübesiyle E.C.A., Serel, Bambi Yatak, Elginkan Holding, Özsüt, Lezita, Espressolab, Alfemo, Kids&Teens, Kristal Yağları, Magmaweld, Dr.Oetker, Baydöner, Dermadolin, Arkas Turizm, Talys, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

egegen; yeni markasının heyecanını, sosyal medyadan takipçileriyle bir video yayınlayarak paylaştı:

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bilkent Holding’in Yeni Web Sitesi Yayında! Bulvar 216, Yeni Ajansını Açıkladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.