Fenomen Olmak İsteyenlere Özel Platform: LG Insta Academy

Fenomen Olmak İsteyenlere Özel Platform: LG Insta Academy

Günümüzde fotoğraf denildiğinde güçlü kamerasıyla akla gelen ilk akıllı telefonlardan LG G4 ile fotoğrafların en güçlü olduğu mecra Instagram bir araya gelerek; LG Insta Academy’yi oluşturuyor. 

LG Insta Academy, sizi bir Instagram fenomenine, hesabınızı da bir sanat galerisine dönüştürecek yeni nesil bir eğitim programı. Instagram fenomeni fotoğrafçıların tecrübelerini paylaşacağı, fotoğraf sanatının inceliklerini anlatıp, like’ı bol bir Instagram hesabı yaratmanın sırrını vereceği bu akademiye katılanlar Instagram fenomeni olma yolunda önemli bir adım atıyor.

Portre fotoğrafçılığı konusunda alanının en iyilerinden olan @manekineko, yemek fotoğrafçılığı konusunda @nilerturk, lifestyle’da @nihatkayin ve şehir fotoğrafçılığınde @barkinozdemir tarafından verilecek olan derslere katılanlar, fenomenlik için ilk adımı atarken, sertifikalı bir mezun olmaya da hak kazanıyor.

LG Insta Academy

LG Academy’e katılmak için yapmanız gereken şehir, yemek, lifestyle ve portre konu başlıklarındaki derslerin hepsine katılmak ve sitedeki “dersi aldım” alanını işaretliyor olmak. Sonrası ise size kalıyor. Öğrendiğiniz tekniklerle hayata karışıp anları, hikayeleri ve renkleri yakalayabilir ve  derslerde öğrendiklerinizi fotoğraflara  taşıyarak #LGgözünden etiketi ile paylaşarak, hocalarınızı gururlandırabilirsiniz.

LG Insta Acamdemy’deki derslere katılmak için www.lginstaacademy.com adresi üzerinden kayıt olabilirsiniz.


Künye

Reklamveren: LG Türkiye
Ajans: Promoqube
Marka Direktörü: Gökbey İnaç
Proje Yöneticisi: Ecem Tuncer
Sosyal Medya Yöneticisi: Deniz Arslan
Metin Yazarı: Merve Kurtuluş
Sanat Yönetmeni: Didem Dezer

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Allianz Türkiye'den Robben’le #HızlıTeklif Renault’nun Ödüllü Sokakta İlk Adımlar Projesi’ne Güncel Web Sitesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.