Felis Ödülleri Başvuruları Başladı!

Felis Ödülleri Başvuruları Başladı!

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığı ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendiren Felis Ödülleri’ne başvurular 11 Ağustos’ta başladı.

15 yıldır başarılı iletişim çalışmalarını ödüllendiren sektörün en saygın yarışması, bu yıl da gözleri Felis Felis parlayan yaratıcı ajansların, reklamverenlerin ve bireysel katılımcıların başvurularını kabul edecek.

Sektörde faaliyet gösteren hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi hedefleyen Felis Ödülleri, bu sene 17 ana bölümde başvuruları bekliyor. Felis’teki bölümlerin tamamının içeriği güncel trendler ve globaldaki değişimler doğrultusunda yenilendi.

Bu sene; “Gözleri Felis Felis Parlıyorsa” sloganı ile başvuruların başladığını duyuran Felis, yine sektörün başarılı isimlerinden oluşan jürisi ile bir kez daha birbirinden yaratıcı çalışmaları değerlendirecek ve ödüllendirecek.

Jüri değerlendirmelerinin ardından Felis Ödülleri’ni kazananlar, ödüllerine Kasım ayında gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul’da kavuşacak.

Kategorilerin tamamına, başvuru sayfasına ve yarışma ile ilgili detaylara felisodulleri.com adresinden ulaşılabiliyor.

MediaCat Hakkında

Türkiye’nin lider pazarlama iletişimi dergisi MediaCat, 1993 yılında yayınlanmaya başladı. Bir dergi olarak yola çıkan MediaCat, bugün ek yayınlardan kitaplara, konferanslardan yarışma ve ödüllere, yüksek lisans ve sertifika programlarından kurumlara yönelik düzenli eğitimlere, web sitelerinden sosyal medya varlıklarına kadar çeşitli yollarla pazarlama iletişimi alanında sektörel içerik üreten büyük bir bilgi platformuna dönüşmüş durumda.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Eylül’de İki Önemli Konu: Discord Topluluğu Oluşturmak & GA4’e Geçiş Süreci Digitalzone Meetups Temmuz Etkinliğinde Performans Pazarlaması Konuşulacak! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.