Fazla Yakınlaştırılmış Logoların Hangi Markalara Ait Olduğunu Bulabilir misiniz?

Grafik Tasarım, Projeler 14 Mar 2018
Fazla Yakınlaştırılmış Logoların Hangi Markalara Ait Olduğunu Bulabilir misiniz?

Markaların logoları hakkındaki bilginizi test etmek istiyorsanız, Creative Bloq’un hazırladığı quiz ile kendinizi sınayabilirsiniz.

Bir logoya bakarak, renkleri, çizgileri ve siluetleri inceleyerek hangi markaya ait olduğunu doğru tahmin edebilir misiniz?

Creative Bloq’un hazırladığı 12 sorudan oluşan quizde, aşırı yakınlaştırılmış marka logoları yer alıyor. Logoların yalnızca renkleri ve çizgileri ayırt edilebiliyor. Markaların logolarını yalnızca renklerinden ve birkaç çizgiden tahmin edebileceğinizi düşünüyorsanız, “Marka logoları benden sorulur” diyorsanız bu eğlenceli quiz tam size göre.

Aşağıdaki sorulara göz attıktan sonra quizi çözmeye başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Afrikalı Kızların Her Zaman Okula Gidebilmesi İçin Başlatılan Hijyenik Ped Kampanyası Shazam, Saldırı Anındaki Çığlığı Analiz Ederek Yardım Çağırıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.