Fashion TV’nin Performans Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Haz 2022
Fashion TV’nin Performans Ajansı Destex Digital Oldu!

Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen moda kanalı Fashion TV, Performans ve Kreatif faaliyetleri için Destex Digital ile anlaştı.

Fashion TV, Avrupalı bir çok ajansın yer aldığı görüşmeler sonucunda Destex Digital ile çalışma kararı aldı. Bundan sonraki süreçte Fashion TV’nin sosyal medya yönetimi, dijital stratejileri, oyuniçi reklamcılık çalışmaları ve tüm performans marketing faaliyetlerini Destex Digital yürütecek.

Moda, stil, güzellik, trendler ile ilgilenen ve herkese hitap eden FashionTV, artık sosyal medya yönetimi, dijital strateji, oyuniçi reklamcılık ve tüm performans marketing faaliyetlerini Destex Digital ile sürdürecek. Markaların tüm dijital ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan ve son dönemde Portuma projesi ile de ses getiren başarılı performans ajansı, sosyal medya üzerinden Fashion TV çözüm ortaklığını duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Haliç Üniversitesi’ne Portuma Entegrasyonu! Haliç Üniversitesi’nin Performans Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.