Fakir, Dijital İletişimi İçin mbsays’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 14 Oca 2016
Fakir, Dijital İletişimi İçin mbsays’i Seçti!

Fakir Ev Aletleri, başarılı yılbaşı kampanyasının ardından dijital iletişim çalışmaları için yoluna mbsays ile devam etmeye karar verdi.

Yeni yıla, ses getiren pek çok dijital kampanya ile girdik. Bunlardan biri de Fakir Küçük Ev Aletleri’nin Facebook üzerinden gerçekleştirdiği “Yılbaşı Menüsü” yarışmasıydı. Bu sene sosyal medya ve dijital iletişim için mbsays ile birlikte ilerlemeye karar veren Fakir’in yeni ajansı ile bu ilk çıkışı oldukça başarılı oldu. Yaklaşık 1000 menü arasından seçilen “En Yaratıcı”, “En Sıra Dışı ” ve “En İyi” menüler, Fakir’den yılbaşı renklerinde Legend Steel Çay Makinesi kazandı.

Kampanyada En Sıradışı Menü ödülü “tost, sallama çay ve belki tatlı olarak bisküvi” içeren menüsü ile, Antalya’nın Serik ilçesinde Yılbaşı gecesi nöbet başındaki bir sağlık personelinin olurken; En İyi Menü ise yemeklerden değil dileklerden oluşan yorum sahibinin oldu: “Masamın tam ortasında kocaman bir tabakta BARIŞ, yanındaki servis tabaklarının birinde MUTLULUK öbüründe NEŞE, diğer koca bir meyve sepetinde SAĞLIK, küçük çerez tabağında PARA, yanındaki kadehlerde HUZUR”.

fakir mbsays

Star Wars The Force Awakens vizyona girdiğinde eğlenceli kartvizitleri ile, bu hafta ise henüz Leonardo Di Caprio Golden Globe almadan açtıkları ve yurt dışında da oldukça ses getiren #GiveOscarToLeo kampanyası ile haber yaptığımız; GE Healthcare’den Hürriyet’e pek çok farklı sektörde lider markalara hizmet veren mbsays ile sektöründe dünya liderlerinden biri olan Fakir Hausgerate işbirliği  2016’da sosyal medya ve dijitaldeki işleri ile çok konuşulacak gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reis Gıda, Dijital Mecralarda Diverseffect’e Emanet Leonardo DiCaprio Hayranlarının Feryadına mbsays’ten Destek! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.