Facebook’tan Teşekkür Uygulaması: Say Thanks

Facebook’tan Teşekkür Uygulaması: Say Thanks

Facebook kişiselleştirilmiş videolar aracılığı ile “Teşekkür Et” uygulamasını kullanıcılara duyurdu.

Facebook, yeni uygulaması “Say Thanks” ile kullanıcıların kişiselleştirilmiş videolarla birbirine teşekkür etmesine imkan sağlıyor. Tüm dünyada masaüstü ve mobil cihazlarda aynı anda kullanıma açılan uygulama, belirlediğiniz bir arkadaşınız ile ortak fotoğraf ve anılarınızı bir araya getirerek size özel video oluşturuyor.

Uygulamada “Eski Arkadaşlar” ve “Arkadaşlar” temalarından birini seçebiliyorsunuz. Videonuz hazırlanırken dilerseniz Facebook tarafından belirlenen fotoğrafları ve sözleri değiştirebiliyor, teşekkür mesajınızı özelleştirebiliyorsunuz. Hazırlanan bu videoyu arkadaşınızı etiketleyerek paylaşabiliyorsunuz.

Kullanıcıların arkadaşlarına teşekkür etmelerine ve onları mutlu etmelerine imkan veren uygulama ile Facebook, arkadaşlık bağlarını güçlendirmeye de yardımcı oluyor.  “Say Thanks” uygulaması İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Endonezce ve ülkemizde Türkçe olarak kullanıma sunuluyor.

 
Facebook “Say Thanks” uygulamasına Facebook/Thanks sayfasından ulaşabilir ve arkadaşlarınız için teşekkür videoları oluşturabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Durex Bekarlar Günü Uygulaması: Babies to Babes Volvo Facebook Kampanyası: #SenceNerede →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.