Facebook Studio Awards 2014

Facebook Studio Awards 2014

Facebook’ta en yaratıcı işlere imza atan ajansları ve markaları ödüllendiren Facebook Studio Awards için geri sayım başladı!

Dünyanın en büyük sosyal iletişim ağı Facebook’ta gerçekleştirilen kampanyaların ajans ya da markalar tarafından paylaşıldığı, her geçen gün büyüyen kampanya veri tabanı Facebook Studio; bu yılın en başarılı kampanyalarını belirlemek için çalışmalara başladı.  Ajans ve markalar Facebook Studio’nun sayfasından “Work Summit” seçeneğini kullanarak İngilizce hazırlanmış kampanya tanıtımları ile ödüllere başvurabilecek.

Ödül için başvuran 1 Şubat 2013 ve 31 Ocak 2014 tarihleri arasında yayınlanmış kampanyalar Facebook Yaratıcılık Konseyi tarafından incelenecek. Şubat ve Mart aylarında yapılacak değerlendirme sonucu en özgün ve yaratıcı çalışmalar Facebook tarafından ödüllendirilecek.

 

facebook studio ödülleri 2014

 

Blue, Gold, Silver ve Bronze olmak üzere dört ödülün verileceği yarışmanın katılım koşulları için Facebook Studio Awards sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Aslanoba Capital/GDG İstanbul Mobile Hackathon →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.